Aktuální kurzy 2021

AKTUÁLNÍ:

viz aktuální cvičení, na kurzy je nutné se hlásit již nyní, čas se může i posunout, je ale potřeba zpracovat se mnou výuku diagnostiky páteře a to je výuka na dálku, udělám všem i jednotlivě diagnostiku.

Pracovat s lidmi se zdařil jen po telefonu dobře, proto lze dělat spoustu kurzů či nutných přípravných kurzů z domu po telefonu.

Máte zájem se naučit na příklad diagnostiku nejen páteře dle kineziologie? Tak Vás do všeho postupně zasvětím. Skripta k výukám zašlu. Nutné znát fyziologii a anatomii.

Máte zájem velmi jednoduché cviky cvičit a napravit si zcela záda? Stačí i 15 minut po telefonu. Vše jde, jen se musíte nahlásit po telefonu, emailu a domluvit.

Cvičení na dálku je pro cvičitele i běžné cvičence. Tak to je již jakmile tato doba bude u konce.

Dva dny kurz. Tři dny s kurzem bylinek.

Výuka diagnostiky, tam je nutné mít dopředu nastudované skripta a vědět něco o lidském těle. =Výuka je plánovaná na 3 dny v oblasti Bruntálu. Podrobnosti dodám.

Kurz pro maséry, fyzioterapeuty - vše je také pro maminky - před otěhotněním a až do porodu. Knihy na výuku jsou zpracovány, lze si je objednat.

Od dubna se provádí kurz na bylinky, lze se dotazovat a sbírat. Kurz den až 2, max. 3 dny.

Přihlásit se lze i skrze stránky: MOJE-BYLINKY.estranky.cz

Lze se nahlásit na kurzy jen pokud vše omezení se ukončí, počítám na druhou polovinu roku 2021:

 • speciální cvičení na napravení skoliózy páteře, různých potíží bez

bolesti

 • základní výuka masážních programů nejen na pokřivená záda
 • zaučení léčby různými lékařskými přístroji na potíže kloubů, kůže.
 • výuka a zpracování mastí, bylinkových olejů k masážím
 • výuka kineziologie
 • výuka fytoterapie

Nutno se více domlouvat po telefonu 732934315 - pište SMS!

Email: vegava@centrum.cz

                                                                                                               • -

Každý, kdo se přihlásí, dostane další pokyny. K výuce masážních technik VEGA VA, kde je i baňkování, masáž teplými kameny.

VŠE JE I PRO: rodiny s dětmi, kde rodiče či i děti mají křivá záda.

Obdržíte další instrukce po napsání dotazů i na dotazník u stránek: MOJE-BYLINKY.estranky.cz.

Cvičení- kurz pro cvičitele - kurz je dle domluvy .

cvičí se synchronizační cviky na vyrovnání celého těla, kostí, kloubů, svalů. Obsahuje asi 150 cviků a k tomu veškerá vědění co se skoliózou páteře, proč je a co s jakoukoli deformací těla. Cvičení je pohodové, velmi jemné.

Máte děti, co mají pokřivená záda? Tak jsou kurzy pro Vás. Cvičí se, masíruje, ví se, co to je pokud jsou křivá záda. Budete vědět za pár víkendů vše a dítě i Vy budete zcela s dobrými zády.

Masáže pro rodiny s dětmi, základní masážní techniky velmi jemné a velmi příjemné, přitom napravují. Pro každou rodinu velmi potřebné. Speciální techniky VEGA VA NIKDE JINDE NENAJDETE. Začínáme vždy po naplnění alespoň čtyř uchazečů, konají se stále v Bílovicích nad Svitavou..

Rozepsání výuky. a) základní masáž zad -max. 10 hmatů, povídání jak páteř funguje.

b) další pokračování první části - dělají se opět záda, baňkování, lymfodrenážní techniky, masáž teplými kameny, masáž krku. Diagnostika páteře.
c) do třetice je masáž břicha, fyziologie, anatomie těla, pracuje se nejen s masáží, baňkami, ale hlavně lymfodrenáží celého těla, odstranění bloků.

Co s sebou: ubrousky, plachtu, utěrák, ručník, kameny, baňky, přezuvky, sešit, tužku.
Kameny nemusí být lávové, ale na masáže, pracuje se s nimi druhý pracovní den. Baňky jsou s Bricolu Valtice, stačí je mít na druhý den výuky.

Cvičení na páteř je součástí všech kurzů-

Blíže na tel. SMS 732934315