PROGRAMY

ZÁJEMCI O KURZY JEN PRO SEBE, NEBO JAKO BUDOUCÍ LEKTOŘI CVIČENÍ NA SPECIALIZACI DĚTÍ A LIDÍ SE SKOLIÓZOU PÁTEŘE SE MOHOU JIŽ HLÁSIT - VELMI RÁDA SI ALE NEJDŘÍVE S ÚČASTNÍKY TELEFONUJI, VŠE SI ŘEKNEME, CO JE POTŘEBA. NAPIŠTE VÁŠ ČAS NA SMS NA TELEFONOVÁNÍ A POČÍTEJTE 15 MINUT HOVOR. ZADEJTE SI NA PAPÍR OTÁZKY Tel. 732934315 Části cvičení jsou na videu, viz youtube.

PRO CVIČITELE - lze pokračovat opět zcela stejně - každý cvičitel kdo má kurz č.1 a 2 a potřebuje se vzdělávat dál, dostane individuálně určitý počet cviků - viz videa, 20 minut si s vámi odcvičím po telefonu, či jinak. Cviky dostane každý ještě v nákresech s popiskem nebo dle knihy, obdržíte i video s deseti hodinami výuky.

Na certifikáty - cvičení na pohybový aparát je nutné skládat zkoušku, dávají se 3 certifikáty. Hodiny jsou na počet různé, mnoho cvičitelů již cvičí a zde si jdou pouze danou látku doplnit, málo je těch, kteří jen začínají, každý chápe pohyb a výuku jinak, vše ale musí vycházet z každého z vás, každý má svůj styl a musí jej skloubit s cvičícími.